Оплата в нашому магазині доступна всіма зручними способами:


- Безготівковий розрахунок
- Готівковий розрахунок при отриманні (післяплата)
- Оплата під майбутній урожай (докладніше можна дізнатися у нашого менеджера)
- Бартер (обмін зерна на товар інтернет магазину)

 

Доставка по Україні здійснюється такими перевізниками як:


- Нова Пошта
Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги та габаритів, згідно з тарифами перевізника. Якщо одна із сторін коробки відправлення вагою до 30 кг перевищує 70 см – тариф між відділеннями множиться на коефіцієнт 1,5. Доступна післяплата. Вартість послуги післяплати 20 грн. + 2% від суми замовлення. Замовлення з відділення необхідно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття складу, інакше замовлення повертається відправнику автоматично. Вартість доставки, порівняно з іншими кур'єрськими службами, є високою. Час у дорозі 1-2 дні.


- Укрпошта
Відвантаження згідно з тарифним планом "Експрес". Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги та габаритів, згідно з тарифами перевізника. Найбільша кількість відділень. Найнижча вартість доставки. Безкоштовне зберігання складі до 5 днів. Повернення посилки після 14 днів зберігання. Термін доставки 2-3 дні. Доступний післяплата. Вартість послуги післяплати 1% від суми замовлення, але не менше 10грн. Доставка оплачується під час отримання. Сума страховки за замовчуванням 300 грн., понад 300 грн. - 0,5% від суми замовлення. Рідкі миючі засоби відвантажуються окремим місцем (коробкою).


- Делівері
Вартість доставки орієнтовно 5-10% від вартості замовлення. Безкоштовне зберігання складі до 7 днів. Термін доставки 1-3 дні. Вартість доставки залежить від обсягу. Післяплати доступні не на всіх відділеннях. Вартість послуги післяплати 2% від суми замовлення + 10 грн.. Сума страховки за замовчуванням 1000 грн, понад 1000 грн - 0,07% від суми замовлення.
А також у нас є безкоштовна доставка на елеватори нашої компанії
Ми приймаємо замовлення цілодобово, а наші менеджери з радістю приймуть ваш дзвінок
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00